czarno na białymKtóż nie ma trudności? Wszyscy je mamy i pewnie wielu z nas zastanawia się nad tym, jak je rozwiązać. Powstała w odniesieniu do tematu czerwcowego – „supełki”, lista trudności, które chciałbym w formie filmowej omawiać. Tak powstał ten projekt i ufam, że w jakiś sposób się przyda.


odcinek 1 – brak zrozumienia/wsparcia

dziś na próbę wstawiam wam pierwszy odcinek – może macie jakieś propozycje, uwagi, wskazówki. Chciałbym, jeśli dojdzie do skutku ta seria, podzielić się moimi myślami na temat „trudności z listy”, a jeśli będziecie przesyłać może jakieś nowe trudności, pojawią się może inne odcinki. Póki co pierwszy o braku zrozumienia i wspracia. Co sądzicie??

odcinek 2 – „sfałszowane zdjęcia”

problem nie jest nowy. To, w jaki sposób uchwycimy ten temat, zależy od bardzo wielu czynników. Nie jest to wykład, ale wskazówka.  Chciałbym, by każdy kto obejrzy ten odcinek odniósł go do tego, co sam robi i oceni się bardzo obiektywnie. Na ile to, co przedstawiamy w różnych „mediach” jest prawdziwe, a na ile, mimo wszystko zafałszowane.

odcinek 3 – „agresja”

może doświadczasz jakiejś agresji, a może sam jesteś jej źródłem? Jak postrzegać agresję w moim życiu i jak wobec niej postępować.

 

odcinek 4 – „rozterki sercowe”

Dylematy każdy  ma i brak pewności w co się zaangażować i jak. Nie jest to tylko kwestia serca, bo dotyczy to również innych spraw.