filmowo

słowa  w obrazie

MOTYWACJA

Do stworzenia części vlog’owej mojej strony, motywacją są częste inspiracje sytuacjami na ulicy, rozmowami ludzi, moimi przemyśleniami i rozważaniami. Może ten sposób działania, zachęci inne grono osób, do przyjrzenia się sprawom duchowym i nie tylko, oraz moimi działaniami na stronie.

w roku 2021, w poniedziałkowych odcinkach o 12.30, postaram się zachęcić was do wprowadzenia zwyczaju, życia zgodnie ze Słowem. Praktyka rozważania i wprowadzania Słowa w czyn, ufam, że przyniesie wiele pięknych doświadczeń.

żyć SŁOWEM, aby przeżyć

żyj 24/7

Rok 2020 przeprowadzi nas po różnych postawach. Chcę co tydzień, przyglądać się innej postawie. Bardziej ją zrozumieć, ocenić i w jej duchu bardziej działać. W ten sposób przybliżymy sobie różne postawy, a może uda się nam nawet, jakichś nauczyć, jakieś rozwinąć.

Obecnie projekt „Myśl na 7” to główny filmowy vlog, którym się zajmuję. W każdy poniedziałek z nowym cytatem wchodzę w przeżywanie nowego tygodnia. Inspiruje się różnymi cytatami, by stworzyć okazję do rozwoju, zmian i odkryć. Po ukończonym tygodniu, w niedzielę, robi na FB live podsumowujący to wszystko, co udało mi się w kontekście tego cytatu zrobić.

MYŚL NA 7

Któż nie ma trudności? Wszyscy je mamy i pewnie wielu z nas zastanawia się nad tym, jak je rozwiązać. Powstała w odniesieniu do tematu czerwcowego – „supełki”, lista trudności, które chciałbym w formie filmowej omawiać. Tak powstał ten projekt i ufam, że w jakiś sposób się przyda.

– zrealizowane rozważania cykliczne –

50 WERSJI CODZIENNOŚCI 2020

ADWENTOWA WDZIĘCZNOŚĆ 2019

WIELKI POST 2018

POZYTYWNE KIERUNKI

ADWENTOWE KULKI 2018

WILKANOCNY KWADRANS

ADWENTOWA OLIWA 2017

WIELKOPOSTNA CHWILA 2017

ADWENTOWY MINIMALIZM 2015

BIBLIA TRANSLATOR

Biblia translator