urodziny Jezusa

urodziny Jezusa

kolejny miesiąc – grudzień i kolejna porcja nowych artykułów, które krążą wokół tajemnicy Bożego Narodzenia. Zaciekawiła mnie jedna notka prasowa, która znalazłem tak mimowolnie:

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”autopx” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

„W niedawnym wywiadzie prasowym Franciszek opowiedział o takich chwilach, które przeżywał wcześniej, jeszcze zanim został papieżem, kiedy po pasterce zostawał sam w kościele, by pomodlić się jeszcze kilka godzin. To jest dla niego Boże Narodzenie, przyznał, obcowanie z Bogiem, który odwiedza swój lud.

[/dropshadowbox]

 To mnie zachęciło do trochę innego spojrzenia na ten czas i do refleksji, która będzie otwartą na powiewy Ducha Świętego, który powieje, którędy będzie chciał i jak będzie chciał. Oto kilka propozycji, do których z czasem dojdą jeszcze nowe artykuły.

pozdrawiam wszystkich i życzę Wam, abyście każdego dnia byli gotowi przyjąć Boga, który pragnie w Was, odnaleźć swoje mieszkanie. 

życzenia

Bożonarodzeniowa eksplozja

spowolnij


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *