pozytywne kierunki


MYŚL – SEZON 2

w drugim sezonie – wszystko o myśli. Wiele pięknych cytatów nam towarzyszy w codzienności. Fragment Pisma Świętego, jakaś złota sentencja, cytat z książki, dobra myśl z filmu. Co dzieje się w naszym myśleniu, jak myślisz, co osiągasz dzięki swojemu myśleniu.

obecnie realizowany

zrealizowane

ROZWÓJ

WYBÓR

MISJA

DZIAŁANIE

ŚWIADECTWO

WSPÓLNOTA

Idea „pozytywnych kierunków”


Każdemu towarzyszy jakaś filozofia życia, choć niekiedy nie potrafimy jej konkretnie nazwać. Pomyślałem, że moja filozofia to osiem wyrazów, które odpowiadają kierunkom na kompasie. Wybierając jakiś kierunek, określam jakąś rzecz w swoim życiu. Dlaczego miałbym nie podzielić się z wami, moimi kierunkami i filozofią wokół nich? Dlatego ten pomysł, realizowany póki co poprzez krótkie filmy.

Dominik PoczekajSZANSA – SEZON 1


Wciąż istnieje szansa na coś: na wykorzystanie życia, na uśmiech, na osiągnięcie czegoś… Jeśli skorzystasz z szansy, uda ci się osiągnąć coś pozytywnego. Zamiast zazdrościć innym, wykorzystaj swoje szanse.MYŚL – SEZON 2


 Wiele pięknych cytatów nam towarzyszy w codzienności. Fragment Pisma Świętego, jakaś złota sentencja, cytat z książki, dobra myśl z filmu. Co dzieje się w naszym myśleniu, jak myślisz, co osiągasz dzięki swojemu myśleniu.